Контакти
місцезнаходження офісу
Майстерні Експрес-штамп
Виготовлення ПЕЧАТКИ – від 1 ГОДИНИ
термін СЛУЖБИ – 51 рік!

Графік роботи: Пн - Пт: з 9:00 до 18:00

Наша адреса: м. Тернопіль,
вул. Шашкевича, 4/1
(навпроти Старої піцерії).

тел. (0352) 52-81-89
моб. (097) 264-21-18


версія для друку

Як Вам найпростiше добратися
в Майстерню Експрес-штамп:

Майстерня Експрес-Штамп розташована у центрі Тернополя за адресою: вул. Шашкевича, буд. 4, навпроти Старої піцерії. Дістатися до нас легко та зручно усіма видами транспорту.

  • Громадським транспортом:
  • Від залізничного вокзалу: доїхати до зупинки Кооперативний технікум (автобуси №№ 3, 16, 27, 30; тролейбус №5), далі пройти у напрямку озера до першого перехрестя, на якому повернути ліворуч. У другому будинку з правої сторони, з боку вулиці буде вхід до нашого офісу.
  • Від автовокзалу: потрібно дійти до перехрестя, яке розташоване навпроти торгового центру "Орнава", після чого повернути праворуч. На наступному перехресті продовжте свій рух прямо, у другому будинку по ліву руку побачите вхід до нашої майстерні.
  • Автомобілем:
  • Оскільки рух по вулиці Шашкевича односторонній, найкраще доїхати по вулиці Руській (центральна вулиця міста) до перехрестя з вулицею Замкова (перехрестя регулюється світлофором), після чого повернути на вулицю Шашкевича. Ви також можете залишити автомобіль на одній із парковок, що розташовані неподалік: майдан Волі (біля готелю "Тернопіль"), майдан Мистецтв (біля торгового комплексу "Гранд"), вул. Танцорова, 51 (будинок профспілок), Живова, 15а (торговий центр "Орнава").
Якщо Вам незручно звернутись в наш офіс в м. Тернопіль, Ви можете замовити нашу печатку чи штамп онлайн - перейдіть для замовлення на наш сервіс - "Печатки Онлайн"