Зателефонуйте НАМ просто ЗАРАЗ
(0352) 52-81-89
(097) 264-21-18
Замовити дзвінок
Замовити зворотній дзвінок
Ваше ім'я*
Телефон*
Мене цікавить
Передзвоніть мені
Нашим
клієнтам ми пропонуємо:

Виготовлення печаток, ремонт, заправка оснасток

Виготовлення печаток, ремонт, заправка оснасток Швидке та якісне виготовлення печаток, а також їх подальше експлуатаційне обслуговування є основним видом нашої діяльності, який упродовж останнього десятиріччя формував бездоганну репутацію нашої майстерні.

Виготовлення штампів, продаж готових, ремонт, заправка оснасток

Виготовлення штампів, продаж готових, ремонт, заправка оснасток Пропонуємо виготовлення штампів, а також їх подальше обслуговування, заправку та ремонт. У нас Ви також зможете придбати стандартні штампи. Широкий асортимент, доступні ціни, зручне місце розташування майстерні.

Оснастки Trodat

Оснастки Trodat Сучасна оснастка, яка втілює у собі ефективне поєднання надійності пружинного механізму та якісного пластикового корпусу. Продукцію компанії Trodat вигідно відрізняють оригінальний дизайн, чіткість відбитків, зручність і простота в обслуговуванні.

Оснастки Colop

Оснастки Colop Широкий асортимент автоматичних оснасток компанії Colop безумовно позначається на тому, що вони з легкістю знайшли свого споживача у більш ніж 120 країнах світу. Простота конструкції забезпечує її високу надійність, зручність та довговічність.

Ручки зі штампом

Ручки зі штампом Чудовий і практичний подарунок або просто сучасний атрибут для ділової людини. На перший погляд це звичайна ручка з високоякісним кульковим механізмом та класичним чорнильним наповнювачем. Проте, унікальний механізм дозволяє з легкістю перетворювати у повноцінний штамп, що може використовуватися, наприклад, для факсиміле.

Захисні футляри

Захисні футляри (Чохли) Додатковий захист печаток для людей, що проводять активну ділову діяльність. Елегантність у поєднанні з практичністю дозволять захистити печатку та механізм оснастки під час тривалих відряджень чи регулярній експлуатації за межами стаціонарного офісу.

А також:

Виготовлення ПЕЧАТКИ – від 1 ГОДИНИ
термін СЛУЖБИ – 51 рік!

Графік роботи: Пн - Пт: з 9:00 до 18:00

Наша адреса: м. Тернопіль,
вул. Шашкевича, 4/1
(навпроти Старої піцерії).

тел. (0352) 52-81-89
моб. (097) 264-21-18

Дивіться на карті як нас знайти


Пломбіратори

Пломбіратори Спеціальні механізми для фіксування цілісності приміщень, сейфів, транспортних контейнерів тощо. Широко застосовуються у банківській діяльності, сфері роздрібної торгівлі, транспортних перевезень. Створюють чіткий відбиток клейма на свинцевих чи пластикових поверхнях.

Нумератори

 нумератор Широко використовуються в офісі, на складах для нанесення номерів. Зручна конструкція оснастки, вбудована змінна штемпельна подушка забезпечують простоту використання та дозволяють отримати чіткі відбитки.

Фото на документи

Фото на документи Швидке та якісне виготовлення фотографій на усі види документів, з використанням цифрових технологій та сучасного комп’ютерного програмного забезпечення.